Home  /  Blog  /  Dovolenky  /  Táto stránka

Dominikánska Republika

Dovolenka v Dominikánskej Republike

last-minuteKaždý rok mnoho turistov zaplní Dominikánsku Republiku. Hľadajú tropický raj, dažďové pralesy, očarujúce pláže s jemným, bielym pieskom, a obrázkové dedinky s milými a usmievavými ľuďmi. Dominikánska Republika ponúka niekoľko skvelých dovolenkových a oddychových miest a rezortov, ktoré sú navrhnuté prvotriednym vybavením a dizajnom s rôznymi službami, ktoré poskytnú ich návštevníkom dovolenku snov. Nájdete tam rezorty, ktoré sú špeciálne vybavené pre rodiny s deťmi, ale aj rezorty špecializované pre dvojice a mladých ľudí s množstvom adrenalínových atrakcií a rušným nočným životom. Dovolenka v Dominikánskej Republike vás prekvapí kvalitou a vysokým štandardom.

Dominikánska Republika ponúka aj tieto luxusné rezorty:

Gran Bahia Principe Punta Cana

Tento rezort, obklopený tropickými záhradami a plážami s bielym pieskom a kokosovými palmami, spĺňa vzhľad a pocit Rajskej záhrady. Tento nádherný raj ponúka 780 apartmánov s možnosťou výberu mimoriadnej izby s mini barom, balkónom a jacuzzi, alebo luxusné, nadštandardné izby s VIP službami, županom, papučami a inými drobnými extra doplnkami. Všetkým návštevníkom je poskytnutý hotelový bazén, reštaurácia, fitnes centrum a večerné akcie, spolu s možnosťou využívania rôznych športových aktivít ako je golf, volleyball, tenis, a vodné športy – šnorchlovanie, windsurfing a vodné lyžovanie. K dispozícii sú aj vzrušujúce výlety akým je jazda na koni, návšteva plantáží na výrobu cukrovej trstiny a cigár, alebo tiež plávanie s delfínmi.

BlueBay Villas Doradas

last-minute01Tento rezort získal ocenenia za jeden z najkrajších rezortov. Nachádza sa na krásnom mieste Puerto Plata, a predstavuje perfektné zobrazenie piesočnatej pláže Playa Dorada a jej impozantné golfové ihrisko s 18 jamkami. Je navrhnutý špeciálne pre dospelých; je ideálny pre dvojice, ktoré hľadajú romantickú dovolenku a medové týždne. Návštevníci si môžu vybrať medzi elegantnými, súkromnými izbami alebo luxusnými apartmánmi s terasami. Hostia si môžu vybrať zo širokej ponuky vodných športov, kúpeľov, masáží a chutných reštaurácií so sushi, či koktailových barov.

TUI ReiseCenter ponúka zájazdy a dovolenky do Dominikánskej Republiky aj za zvýhodnené ceny. Sledujte ponuky last minute na stránkach www.tui-reisecenter.sk


Nechajte správu