Home  /  Blog  /  Egypt  /  Táto stránka

Egypt dovolenka

egypt

Cestovanie do Egypta je s cestovnou kanceláriou veľmi jednoduché. Cestovná kancelária Dovolenka v pohode je spoľahlivá, a váš zážitok z dovolenky bude nezabudnuteľný.

Egypt je nádherná dovolenková destinácia bohatá na históriu a jedinečné pamiatky. Káhira, hlavné mesto Egypta a najväčšie mesto Afriky je turisticky najnavštevovanejšie. Okrem iného  tam môžete tam navštíviť mnohé nádherné námestia a múzeá. Ak si túžite na vlastné oči pozrieť pyramídy, určite navštívte mesto Gíza.  Toto mesto je tretím najväčším v Egypte. Pyramídy sú najznámejšie a najvýznamnejšie pamiatky staroveku. Dodnes sú považované za vzácne pamiatky. Mnohí ľudia navštevujú Egypt kvôli historickým pamiatkam, kvôli nádherným starobylým mestám, chrámom a kaplnkám. Egypt sa však vyznačuje aj nádhernými plážami. Dovolenka Egypt ponúka horúce slnečné počasie, kvalitné služby zákazníkom a pláže s azúrovým morom a bielym pieskom.

last-mnute-egyptNajkrajšie pláže nájdete v mestách El Alamein, Baltim a Ras El Bar.  V reštauráciách sa často stretnete s vegetariánskym jedlom. Mnohé jedlá sa jedia s pečivom – chlebové placky, preto nebuďte prekvapení, ak vám k hlavnému jedlu prinesú na stôl aj pečivo. Najčastejší nápoj je silná káva alebo čaj z mätových lístkov. Vyberte sa na last minute egypt dovolenku za zvýhodnené ceny. Lákavé dovolenkové destinácie do celého sveta pre vás a vašich najbližších s cestovnou kanceláriou.

 

 


Comments

  1. […] Egypt dovolenka blog.dovolenkavpohode.sk […]

  2. […] Cestovanie do Egypta je s cestovnou kanceláriou veľmi jednoduché. Cestovná kancelária Dovolenka v pohode je spoľahlivá, a váš zážitok z dovolenky bude nezabudnuteľný.  […]

  3. […] Egypt dovolenka blog.dovolenkavpohode.sk […]

Nechajte správu