Home  /  Blog  /  Dovolenky  /  Táto stránka

Najlepší futbalový darček pre fanúšika Barci

Španielsky klub FC Barcelona je kultovou záležitosťou nie len v Španielsku, ale v celom svete. Oficiálne aj neoficiálne fankluby existujú po celom svete a ponuky na futbalové zájazdy sú v portfóliu skoro každej väčšej cestovnej kancelárie, ktorá ponúka zážitkovú turistiku. Avšak väčšinou sú v ponuke organizované zájazdy na zápas, poprípade s prehliadkou štadiónu.

Bežné futbalové zájazdy za Barcou

futbal01Väčšina pravých fanúšikov Barcelony, ktorí majú dosť financií na vycestovanie za svojim obľúbeným týmom do Španielska alebo inde v Európe, zažila atmosféru zápasov Primera Division alebo Ligy majstrov. Mne sa podarilo vidieť viacero zápasov, či už na ihriskách súperov alebo aj na domovskom štadióne Barci.

Raz som s nadšením absolvoval futbalový zájazd, pri ktorom bola súčasťou programu aj prehliadka štadiónu. Prvýkrát som mal možnosť nahliadnuť do útrob legendárneho štadióna Nou Camp, kde prebiehajú domáce zápasy môjho najobľúbenejšieho futbalového tímu na svete. Po absolvovaní tohto zájazdu som si myslel, že už ma nedokáže prekvapiť žiadna zaujímavejšia ponuka. V spojitosti s FC Barcelona sa však predsa len niečo ďalšie podarilo.

 

Futbalový zájazd priamo s hráčmi FC Barcelona

futbal02Pri mojom bežnom surfovaní po nete som objavil informáciu, ktorá mi vyrazila dych. Na Slovensku existuje cestovná kancelária, ktorá ponúka možnosť letieť na zápas FC Barcelona priamo klubovým lietadlom. Po prvom prečítaní tejto informácie som neveril vlastným očiam a považoval som to za novinársku kačicu alebo nejaký zlý vtip.

O to väčšie bolo moje prekvapenie, keď som zistil, že sa jedná o cestovku, s ktorou som už absolvoval viacero futbalových zájazdov a vždy som bol maximálne spokojný. Hneď som sa rozhodol túto informáciu preveriť a skutočne som na ich stránke našiel túto možnosť.

Po prezretí termínov mi bolo hneď jasné, na ktorý zápas chcem ísť. Voľba bola hneď jasná a jednoznačná. Pôjdem na El Classico. Rovno som poslal mail s predbežnou objednávkou a žiadosťou o presnú cenu. Už teraz sa veľmi teším na atmosféru v lietadle a na určite skvelý zážitok, ktorý budem mať. Ak by sa ku mne niekto chcel pridať budem len rád. Všetky informácie nájdete tu.


Comments

  1. […] Väčšina pravých fanúšikov Barcelony, ktorí majú dosť financií na vycestovanie za svojim obľúbeným týmom do Španielska alebo inde v Európe, zažila atmosféru zápasov Primera Division alebo Ligy majstrov.  […]

  2. […] Najlepší futbalový darček pre fanúšika Barci blog.dovolenkavpohode.sk […]

  3. […] Najlepší futbalový darček pre fanúšika Barci blog.dovolenkavpohode.sk […]

Nechajte správu